Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rampy

1. 5. 2007

Black River-

Co dodat rampy Black River sou asi na trhu prostě nejlepší ale taky maj podle toho docela dost vysokou cenu protože se vyrábějí ručně a dovážejí se z německa.Black River sou ze dřeva jedině nájezdy a raily nejsou dřevěný což je jasný.Já sam Black River považuju za nejlepší rampy ale radši vyrabim svý a i to je lepší než plastový Tech Deck neboB5 rampy!

United Ramps- 

No překážky United Ramps je podle mě neco jako Black River akorát s českou výrobnou sice nemají tak velký sortiment jeden park,lavičku,bank a funbox neni to moc ale kvalitní to je to se říct musí a sou i docela cenově přizpůsobivější než BR. No co dodat na to že se vyrábějí z dýhy sou dobrý.

Tech Deck-

Překážky Tech Deck sou podle mýho názoru uplně mimo hru blbě se na nich jezdí sou min kvalitní s dřevem se to vůbec nedá srovnávat sice doma nic plastovýho nemam ale co sem slyšel je to hrůza jediný co je lepší je že sou levnější něž dřevěný.

B5 rampy-

Rampy B5 sou asi nejhorší na co můžete narazit sou plastovy vypadaj tragicky jediný co je u těchto ramp je dobrý že sou levný a že je jich velký výběr.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář